Nieobecność TheGraci'ego
1. Dlaczego ciebie nie bedzie?: Mam remont
2. Do kiedy?: Do około.. 23 lutego
3. Czy na pewno do nas wrócisz?: Na 100%
4. Nick:
TheGraci


  PRZEJDŹ NA FORUM